آموزش وردپرس

افزونه احراز هویت شماره موبایل هنگام عضویت در سایت وردپرس

افزونه احراز هویت شماره موبایل هنگام عضویت در سایت وردپرس

 

 

 

افزونه تایید شماره موبایل هنگام عضویت در وردپرس

خیلی از کاربران همیار آنلاین، در مشاوره هایی که با انها داشتیم، مایل بودند، تا افزونه ای به آنها معرفی کنیم، تا زمان ثبت نام کاربر در سایت، برایشان کدفعال سازی ارسال کند تا کاربر زمان ثبت نام در سایت شماره موبایل اصلی را وارد نماید.

 

همچنین بعضی کاربران ما درخواست داشتند به انها افزونه ای را معرفی کنیم، تا زمان عضویت کاربر در سایت به کاربر پیامک خوش آمدگویی ارسال شود و از عضویت کاربر در سایت تشکر کند.

 

بعضی از کاربران نیز از این موضوع گلایه داشند، که اکثر افراد پیامک های تبلیغاتی را بسته اند و نمی توان برای انها پیامک ارسال کد تاییه بفرستیم ، زیرا دریافت پیامک های تبلغاتی توسط کاربر غیرفعال است و کد تاییده را دریافت نمی کند.

 

 

ما برای رفع این مشکل تصمیم گرفتیم برای شما افزونه ای را برای شما طراحی کنیم تا بتوانید :

۱- زمان عضویت کاربر برای شماره موبایل او کدتاییده ارسال نمایید و کاربر با وارد نمودن کدتاییده در سایت عضو شود.

۲-زمان عضویت کاربر به کاربر پیامک خوشامدگویی ارسال کند و به مدیر سایت پیامک اطلاع رسانی از عضویت و ثبت نام کاربر جدید اطلاع رسانی شود.

۳- این افزونه با سیستم پیامکی که ما برای این کار در نظر گرفتیم ( فراز اس ام اس ) سازگار بوده و درای خط خدماتی بود تا حتی در صورتی که کاربر پیامک های تبلغاتی را غیر فعال کرده باشد باز پیامک ها به دست کاربر برسد.

چرا به این مقاله نگاهی نمی‌کنید؟   افزایش سرعت سایت از طریق .htaccess

 

برای تهیه افزونه تایید شماره موبایل کاربر وردپرس اینجا کلیک نمایید ( برای مشاوره در خرید افزونه با شماره ۰۹۱۹۰۳۹۵۲۵۷ تماس بگیرید )

برای تهیه پنل اس ام اس اینجا کلیک نمایید ( برای مشاوره خرید پنل اس ام اس با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۶۹۷۵ تماس بگیرید)

 

 

 

سیدمحمود غفاری

معتقدم راه اندازی سایت، کمتر از 5 دقیقه طول می‌کشد،انچه سایت‌های موفق و پول‌ساز را از سایت‌های غیر موفق متمایز میکند، تلاش و پشتکار مدیر سایت برای بروزرسانی مداوم سایت و تولید محتوا است. اگر میخواهید از اینترنت کسب درامد داشته باشید، به چیزی بیشتر از یک سایت نیاز دارید و آن تلاش و پشتکار همراه با راهنمایی دلسوز در این زمینه است سیدمحمودغفاری- نویسنده کتاب هفت راز سایت‌های پول ساز

مطالب مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن