وبلاگ

کوله بار ۹۵ بلاخره بسته شد

کوله بار ۹۵ بلاخره بسته شد

هر سال که از عمر ما می گذرد باید ببینیم چه دستاورد های جدیدی در زندگی داشته ایم و چه موفقیت های جدیدی را بدست آورده ایم، نظر من این است که اگر هر روز ما مانند دیروز باشد، اگر امسال ما با سال گذشته تفاوتی نداشته باشد پس ما جز مصرف از طبیعت چه فایده ای داشته ایم ؟

اگر در حوزه ارتباطات، نتوانیم روابط عمومی خودم را افزایش دهیم و با دیگران روابط باکیفیت تر برقرار کنیم در واقع یعنی در این دنیا و در زندگی درجا زده‌ایم. همه ما انسان ها برای رسیدن به اهدافمان زنده هستیم اگر نتوانیم به هدف های خودمان برسیم، اگر فقط دست روی دست بگذاریم این اهداف به رویا تبدیل می شوند…

من در یک سال گذشته به بیش از ۱۰۰ کارافرین مشاوره داده ام، اکثر آنها دنبال ایده های نابی هستند که آن ایده یک باره زندگی آنها را متحول کند اما به نظر من  آن چیزی که شما را از رقیبان متمایز می کند تلاش و پشتکار است.

اگر به تاریخچه ساخته شدن هواپیما  بنگریم می توانیم دقیقا متوجه شویم چه چیزی باعث موفقت شرکت ها می شود. اولین بار داوینچی  در نقاشی خود ابزاری را طراحی کرد تا انسان را قادر سازد که در آسمان پرواز کند، برادران رایت آن نقاشی را تبدیل به واقعیت کرند. کم کم و به مرور زمان شرکت هایی مانند بوئینگ  یا ایرباس   و…. هم آمدند که همه آنها نسبت به برادران رایت پیشرفت داشتند و موفق بودند، آیا ساخت هواپیما چیز جدیدی است؟ مطمئنا نه، شرکت هایی مانند بوئینگ آمدند تا فقط کمی ( شاید حتی کمتر از  ۱ درصد ) نسبت به رقیبان بهتر باشند و سال بعد تصمیم گرفتند یک درصد نسبت به سال گذشته خودشان بهتر باشند این گونه می شود که به مرور زمان با تلاش و پشتکار  این یک درصد اثر مرکبی ایجاد می کند که هیچ فردی نمی تواند با شما وارد حوزه رقابت شود.

چرا به این مقاله نگاهی نمی‌کنید؟   ربات تلگرام چیست و ساخت ربات تلگرام

 

 

سال ۹۵ یکی از سال های خاطره ساز زندگی من بود که مطمئنا این سال را هیچ گاه فراموش نمی کنم.

 

 

 

 • همسفر زندگی

شاید برای من خاطره ساز ترین و مهم ترین دستاورد زندگیم در سال ۹۵ تغییر شیوه زندگی از مجردی به متاهلی است. در ۹ دی ماه ۹۵ اولین جشن زندگی دو نفره، شروعی از یک آغاز زندگی جدید بود، زندگی مشترک در کنار همسری فداکار و دلسوز بهترین اتفاق زندگی من بود. همسری که در همه لحظات زندگی در کنار من هست و برای پیشرفت من ازخودگذشتگی می کند.

 

هفت راز سايتهاي پول ساز

 

 • چاپ کتاب هفت راز سایت های پولساز

به دلیل اینکه مادربزرگم (فاطمه دژگانی، نویسنده و محقق جزیره قشم) از زمانی که کودک بودم، کتاب های زیادی را چاپ کرده است، یکی از ارزوهایم همیشه این بود که بتوانم کتابی بنویسم و اثری ماندگار  به جای بگذارم و خیلی خوشحالم که امسال در سال ۹۵ توانستم با کمک دوستانم، محسن مغفوری، حامد اردانی ، محمدپیام بهرام پور، علی جاحی محمدی ، آرش سروری و…. کتاب هفت راز سایت های پول ساز را به رشته تحریر در آورم.

در حقیقت کتاب هفت راز سایت های پول ساز، تجربیات من از زمان ورود به کسب و کار اینترنتی است تا زمانی که توانستم سهمی از بازار کسب و کار اینترنتی را بدست بگیرم و زمانی که در مشاوه ها دیدم اغلب کارافرینان هم دقیقا همان مشکلات ۵ سال گذشته من را دارند تصمیم گرفتم کتابی با عنوان هفت راز سایت های پول ساز را بنویسم و خیلی خوشحالم که یک اثر چاپی از خودم به جا گذاشتم. این کتاب به افرادی که ذوست دارند از طریق اینرتنتی کسب درامد کنند ولی نمی دانند از کجا و یا چگونه شروع کنند می تواند بسیار مفید باشد.

 

 

 

 • برگزاری همایش

در سال ۹۵ موفق شدم برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دو همایش برگزار کنم. همایش کسب درامد از اندروید، که در این همایش در مورد کسب درامد از اندروید بدون دانش برنامه نویسی و پول های زیادی که در این حوزه وجود دارد صحبت کردم و در مورد شیوه های کسب درامد از اندروید صحبت شد و بعد از این همایش مدرس عزیز مرتضی ملکوتی آموزشی را برای ساخت کتاب اندروید ایجاد کرد تا کاربران سایت بتوانند از این حوزه درامد داشته باشند.

چرا به این مقاله نگاهی نمی‌کنید؟   هفت راز سایت‌های پول ساز

 

همایش دوم در مورد نحوه پرزنت کردن و ارائه بود. زمانی که در سمینار های دانشجویی شرکت می کنم، متوجه می شوم که دانشجویان به ارائه فقط به عنوان یک تکلیف نگاه می کنند و اعتماد به نفس پایینی دارند، برای همین تصمیم گرفتم یک همایش در این راستا برگزار کنم و به دانشجویان بگویم چگونه ارائه های بهتری داشته باشند زمانی که نتوانیم حتی خودمان را بازاریابی کنیم چگونه می توانیم توقع داشته باشیم که قادر باشیم کالاها و محصولاتمان را به صورت حضوری یا اینترنتی بازاریابی کنیم ؟!

 

 

 

 

 

 • شرکت در نمایشگاه

امسال موفق شدیم در نمایشگاه دستاوردهای شهربابک شرکت کنیم و با بسیاری از کاربران سایت و دانشجویان دوره‌ها به صورت رو در رو صحبت کنیم و از ایده ‌های آنها استفاده کنیم.

در نمایشگاه دستاوردهای شهربابک مجموعه ما با دو برند همیار آنلاین و فراز اس ام اس در نمایشگاه شرکت کرد و علاوه بر اینکه توانستیم با شرکت هایی که در نمایشگاه حضور داشتند ارتباط برقرار کنیم توانسیم با خیلی از کاربرانمان عکس یادگاری بگیریم و این عکس های خاطره ساز را برای همیشه نگه داری کنیم.

 

حضور در نمایشگاه برای اولین بار تجربه عالی بود که متوجه شدیم می توانیم در سال های آینده در نمایشگاه های بزرگتری شرکت کنیم و با کاربران و دانشجویان بیشتری در ارتباط باشیم.

 

 

 

 

 • آشنایی با دوستان زیادی

در سال ۹۵ خوشبختانه با افراد زیادی آشنا شدم که توانستند به کیفیت و بهبود زندگی من کمک کنند، برای چاپ کتابم از راهنمایی های علی حاجی محمدی ( همیار وردپرس ) ، محمدپیام بهرام پور ، آرش سروری و معراج معمارنسب کمک زیادی گرفتم و با این ذوستان برای انتقال بهتر مطالب مشورت کردم.با جناب اقای شاهنده، انتشارات کتاب روابط بسیار عالی داشتم ، روابطم و همکاریم را با دوستان خوبم، محسن مغفوری، مرتضی ملکوتی، حامد اردانی افزایش دادم  و بسیار از شخصیت های دیگری که می توانند در بهبود و کیفیت زندگی فردی من اهمیت داشته باشند ، جیم ران سخن بسیار زیبایی دارد و می گوید شما از نظر موفقیت و کیفیت زندگی برایند ۵ نفر اول زندگی خودتان هستید که با انها تعامل دارید ، پس باید مواظب باشیم این افراد چه کسانی هستند ایا این افراد همان افرادی هستند که می خواهیم موفقیت هایی شبیه انها داشته باشیم ؟!

چرا به این مقاله نگاهی نمی‌کنید؟   سمینار کسب درامد از اندروید

 

 

 

 

 • تولید محصولات جدید

در سال گذشته موفق شدیم کیفیت دوره های اموزشی را از نظر ضبط ویدیو افزایش دهیم و سخت افزارهایی را که برای ضبط ویدیو استفاده می کردیم ارتقا دادیم  و در نظر دارم در  همین سال ۹۶ دوره جدیدی را برای ضبط و تولید محصولات با کیفیت در سایت قرار دهم.

 

محصولات ساخت کتاب اندروید ، دوره جامع طراحی سایت ، سئو وردپرس از جمله محصولات بسیار با کیفیت از نظر  ضبط می باشند و دوره ای که جدیدا به صورت پیش فروش در سایت قرار  گرفته است و به زودی تا پایان تعطیلات در سایت قرار می گیرد دوره اموزشی ساخت عضویت پولی در وردپرس است این موضوع حدود دو سال است که ذهن مرا درگیر خودش کرده بود و در این مدت از هر سیستمی مانند Pro vip  یا paid member shop   و … استفاده می کردم ولی متاسفانه آن چیزی که می خواستم را نمی توانستم دریافت کنم.

خیلی خوشحالم که این مشکل من برطرف شده است و به زودی دوره جدیدی در سایت برای ساخت عضویت پولی با وردپرس قرار می گیرد.

 

 

 

 

سیدمحمود غفاری

معتقدم راه اندازی سایت، کمتر از 5 دقیقه طول می‌کشد،انچه سایت‌های موفق و پول‌ساز را از سایت‌های غیر موفق متمایز میکند، تلاش و پشتکار مدیر سایت برای بروزرسانی مداوم سایت و تولید محتوا است. اگر میخواهید از اینترنت کسب درامد داشته باشید، به چیزی بیشتر از یک سایت نیاز دارید و آن تلاش و پشتکار همراه با راهنمایی دلسوز در این زمینه است سیدمحمودغفاری- نویسنده کتاب هفت راز سایت‌های پول ساز

مطالب مشابه

12 دیدگاه در “کوله بار ۹۵ بلاخره بسته شد”

 1. با سلام و آرزوی سلامتی برای شما و همسر گرامیتان:
  کاربران الماسی چه امتیازاتی دارند؟و مشخصات هاست برای ایجاد سایت فروش انواع کالای پستی و دانلودی,که مطالب هم دارد,چیست؟

  1. سلام
   ممنون از شما با ارزوی سلامتی و شادکامی در سال جدید برای شما
   در سایت همیار آنلاین کاربران الماسی می توانند به برخی مقالات مهم و کاربردی دسترسی داشته باشند که اعضای عادی نمی توانند این مقالات را ببیند این مقالات اکثرا شامل ایده های فوق العاده ناب در حوزه اینترنت و بازاریابی اینترنتی یا مشکلاتی که اکثر کاربران وردپرس دارند می باشد، در این مقالات سعی کردیم مشکلاتی که باعث ازار کاربران سایت می شود را توضیح دهیم و بگویم چگونه این مشکلات را برطرف کنید
   برای هاست فروش محصولات پستی نیاز به سرور خیلی قوی نمی باشد، تنها باید یک هاست استاندارد استفاده کنید که اپ تایم بالایی داشته باشد ولی برای فروش محصولات دانلودی توصیه می شود در کنار سایت از هاست دانلود استفاده کنید تا کاربران هنگام دانلود فایل ها به مشکل برخورد نکنند

   سالی سرشار از موفقیت داشته باشید

 2. سلام اقای غفاری وقتتون به خیر و خسته نباشید
  واقعا خوشحال شدم از اینکه خبر ازدواجتون رو دیدم از صمیم قلب خوشحالم و برای شما و همسرتون ارزوی موفقیت و سربلندی دارم
  امیدوارم امسال سال خوبی باشه به لطف خدا و من هم که شروع کردم به راه اندازی کسب و کار اینترنتی ان شاالله موفق بشم
  همیشه شاد پیروز و سربلند باشید

 3. باعرض سلام و تبریک به شما و همسر گرامیتان برای تشکیل زندگی مشترک
  امیدوارم همیشه در تمام طول زندگی موفق و موید و استوار باشید و شاهد پیشرفت و موفقیت جنابعالی در تمامی عرصه های زندگی باشیم، آرزوی ما شادکامی شماست.
  باتشکر
  احمد مصطفی پور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن