آموزش طراحی سایت با وردپرس - آموزش ساخت برنامه اندروید

فعلا مارشمالو را نخور !

 

 

کتابخانه ای که قرار است در آن کتاب هایی که میخوانید و توصیه آن به دیگران برای خواندان کتاب خالی از لطف نیست را در نظر گرفته ایم؛ نکته ای که وجود دارد موضوع و محتوای کتاب میتواند در هر زمینه ای باشد، موفقیت شخصی ،مدیریت و رهبری ، کتاب های انگیزشی و حتی کتاب های طراحی سایت !

 

به نظرم اصلی ترین دلیل پایین بودن سرانه کتاب خوانی در کشور ما این موضوع است که ما بلد نیستیم کتاب بخریم.

چقدر برای شما پیش امده است کتابی که فکر میکردید میتواند برای شما مفید باشد، بعد از خریدن و خوندن چند صفحه اول ان را کنار گذاشته اید ؟ فکر میکنید دلیل از شماست و شما علاقه ای به کتاب ندارید ؟ نه ، هرگز !

 

دلیل این است که این کتاب نتوانسته توجه شما را جلب کند و به شما برای خواندن انگیزه بدهد، پس در خرید کتاب خیلی وساس بخرج دهید ، کتاب هایی را که میخواهید بخرید حتما قبل از خرید در مورد انها تحقیق کنید کتابی را نخوانید که فقط وقت شما را هدر میدهد.

 

 

از شما میخواهم که کتاب هایی را که  تاکنون خوانده اید و خواندن ان ها برای دیگران خالی از لطف نیست در قسمت نظرات به دوستان همراه انلاین معرفی کنید حتی در مورد کتاب ها بحث کنید ! نکاتی را که یاد گرفته اید در چند جمله با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

اولین کتابی که امروز در نظر گرفته ام تا آن را به شما معرفی کنم کتاب ” فعلا مارشمالو را نخور ” هست البته که هیچ ارتباطی با  موضوع اصلی سایت ندارد که البته مهم نیست ، چون هدف ما در همیار آنلاین فقط ۀموزش طراحی سایت نیست  و میخواهیم افراد هر روز  فقط ۱% بهتر از روز قبل باشند و در حوزه های محتلف زندگی پیشرفت کنند ! موفقیت یک بعدی به هیچ دردی نمیخورد ! اگر شما طراح  حرفه سایت باشید و نتوانید اولویت بندی برای خودتان داشته باشید این موفقیت شما در زمینه طراحی وب به چه دردی میخورد ؟

چرا به این مقاله نگاهی نمی‌کنید؟   چکیده کتاب مسری

 

موضوع اصلی این کتاب در مورد شناخت زمان مناسب براورده کردن خواسته ها است ؛ اجازه دهید با یک مثال بیشتر  توضیح دهم اگر به اکثر افراد  ۲۰۰ میلیون پول هدیه بدهند !!! چون اولویت بندی درستی  در زندگی شخصی ندارند، اولین انتخاب احتمالا خرید ماشین خارجی برای پُز دادن است ! حتی اگر خانه هم نداشته باشند ، در واقع اغلب ما انسان ها در هر کجای کره خاکی که باشیم ، دوست داریم به نتایج لحظه ای برسیم  و به نتایج  خوب یا بدی که میتواند در دراز مدت رخ دهد فکر نمیکنیم.

 

زمانی که گرسنه هستیم و کمتر از ۳۰ دقیقه  تا خوردن نهار باقی مانده است ، شاید گرسنگی لحظه ای را با کیک خامه ای یا چیپس و پفک  و… برطرف کنیم اما اگر همان لحظه فقط ۲ کیلو به وزنمان اضافه میشد ایا هیچگاه کیک خامه ای ، را میخوردیم ؟ زمانی که کیک خامه ای، چیپس و… میخوریم باید آگاه باشیم در حقیقت خودمان را از خوردن یک وعده غدایی سالم محروم میکنیم.

 

کتاب در مورد خواسته های لحظه ای و این که چطور با خواسته های لحظه خودمان مقابله کنیم تا اسیر انها نشویم و انها ما را به مرداب سیاه شکست هدایت نکنند صحبت میشود.

 

پیشنهاد میکنم، در هر حوزه ای که کار میکنید حتی اگر علاقمند به ساخت سایت و بازاریابی اینترنتی نیستید لطفا این کتاب را تهیه کنید و ان را مطالعه کنید !و حتی به افرادی که دوستشان دارید هدیه دهید !

 

اولین نکته ای که در رابطه با کتاب خوانی خوب است رعایت کنید وقتی کتاب را میخرید به این موظوع فکر نکنید که این کتاب باید همیشه تمیز باقی بماند و کتاب را به دیگران خواهید داد تا انها هم مطالعه کنند در خواندن کتاب کاملا بی رحم باشید ، یک خودکار بگیرید دستتان و هر نکته ای را که از کتاب یاد گرفتید ، هر جمله مهم و تاثیر گذاری را که به چشمتان خورد،حاشیه نویسی کنید ، با نویسنده کتاب حرف بزنید با نوسنده مخالفت کنید ! و جاهایی که موافق هستید لبخند بزنید

چرا به این مقاله نگاهی نمی‌کنید؟   چکیده کتاب اثر مرکب دارن هاردی

 

امیدوارم این کتاب بتواند در تعیین اولویت های زندگی به شما کمک کند، به زودی صوت خلاصه کتاب در همیار انلاین قرار میگیرد و اگر وقت شما برای خواندن کتاب محدود است میتوانید از نسخه صوتی و خلاصه کتاب استفاده کنید.

 

نام کتاب : فعلا مارشمالو را نخورید

نویسنده : فرخ بافنده

انتشارات : راشین

تعداد صفحات : ۱۰۶

 

منتظر کتاب هایی که شما در بخش نظرات سایت معرفی میکنید هستم،حتی میتوانید خلاصه کتاب را به ایمیل سایت ارسال کنید تا معرفی ان کتاب را با نام خود و تصویر خودتان در سایت قرار دهیم.

e-mail : info@hamyareonline.com

 

 

شاد و پیروز باشید

 

سیدمحمود غفاری

معتقدم راه اندازی سایت، کمتر از 5 دقیقه طول می‌کشد،انچه سایت‌های موفق و پول‌ساز را از سایت‌های غیر موفق متمایز میکند، تلاش و پشتکار مدیر سایت برای بروزرسانی مداوم سایت و تولید محتوا است.
اگر میخواهید از اینترنت کسب درامد داشته باشید، به چیزی بیشتر از یک سایت نیاز دارید و آن تلاش و پشتکار همراه با راهنمایی دلسوز در این زمینه است
سیدمحمودغفاری- نویسنده کتاب هفت راز سایت‌های پول ساز

4 دیدگاه

ما را دنبال کنید

تماس با ما

تلفن همراه: 09190395257
سامانه پیامک: 3000215510

نماد اعتماد

نماد اعتماد

پر امتیازترین محصولات