چرا آموزش در کسب و کار مهم است؟

چرا آموزش در کسب و کار مهم است؟

چرا باید بروی آموزش سرمایه گذاری کنید ؟

 

چرا آموزش کسب و کار مهم است؟

 

 

اکثر افراد وقتی میخواهند وارد دنیای کسب و کار اینترنتی شوند با سولات زیادی در ذهنشان بوجود می آید. گاهی پاسخ به همین سوالات به ظاهر کوچک میتواند جرقه از در ذهن فرد بزند و تضمین کننده موفقیت او شود.

اکثر ما انسان ها به نحوی اهمال کار هستیم و انقدر نسبت یه یافتن پاسخ این سولات بی توجه هستیم تا ایده اصلی به فراموشی سپرده میشود.ایده ای که میتوانست زندگی شخص را دگرگون کند ، یا گاهی اوقات با این که این ایده هنوز در ذهن اوست ولی چون پاسخ به سوالات خودش را دریافت نکرده نمیتواند درک روشنی از اینده داشته باشد ، میترسد که دست به اقدامی بزند و با شکست مواجه تا اینکه ناگهان روزی متوجه میشود فرد دیگری همان ایده را اجرا کرده است ! انقدر فرصت ها را از دست دادیم و هم اکنون فقط میتوانیم نتیجه موفیقت دیگران حسرت بخوریم.

من پیشنهاد میکنم همین امروز برای آموزش خودتان وقت بگذارید ، از افراد موفقی که این فراز و نشیب ها را طی کرده اند و به نتیجه دلخواه خودشان رسیده اند، سوالات خودتان را بپرسید آنها میتوانند چراغ راهنمای شما باشند تا شما به موفقیت برسید.

نکته ای که اکثر افراد و کسب و کار های نوپای اینترنتی نادیده میگیرند ، حفظ انگیزه روز اول است ! انگیزه عامل مهمی در کسب و کار اینترنتی است ، معمولا افراد از زمانی که کسب و کار اینترنتنی خودشان را راه اندازی میکنند، توقع دارند کمتر از یک ماه به موفقیت برسند! من به شما قول میدهم که نمی شود !نمیتوان راه صد ساله را یک شبه رفت ، همانطور که دارن هاردی در کتاب اثر مرکب گفته است همیشه نتایج برای افرادی که از دور نگاه میکنند فکر میکنند شما یک شبه موفق شده اید اما خیر ! اقدامات کوچکی که شما در طی چند سال انجام داده اید و پایداری کرده اید یک شبه نتیجه میدهد ! راه صد ساله را باید در صد سال رفت اما نتیجه را در شب اخر خواهید دید !

در راه اندازی کسب و کار اینترنتی هم باید صبور و مقاوم باشید باید با ایکه روزها و ماها نتیجه ای نمیگیرید وقت بگذارید ، تلاش کنید و انگیزه روز اول را حفظ کنید تا اثر مرکب جادوی خودش را به شما نشان دهد.

حال اگر برای کسب و کار خودتان هیچ استراتژی و مزیت رقابتی نداشته باشد و کمی عجول باشید اوضاع بدتر میشود!

اکثر مراجعین به من برای دریافت مشاوره حتی برای خودشان مزیت رقابتی هم ندارند ! یا بهتر بگویم تصوراتی دارند که فکر میکنند مزیت رقابتی شناخته میشود اکثر میگویند قیمت مناسب و کیفیت خوب محصولات مزیت رقابتی هستند ! به نظرم قیمت هیچگاه نمیتواند یک مزیت رقابتی باشد ، اگر قیمت مزیت رقابتی است چرا برندهای زیادی باقیمت های چند برابر نسبت به رقیبان خود باز هم پیروز هستند و در دنیای دیجیتال احتمالا حرفم ملموس تر باشد.

مزیت رقابتی چیزیست که فقط شما میتوانید انجام دهید و رقیبان شما از انجام دادن ان عاجز هستند ، پیدا کردن مزیت های رقابتی نیاز به ساعت ها تفکر و خواندن کتاب دارد ، پیشنهاد میکنم مطالعه کنید ، از مشاورین کمک بگیرید تا بتوانید جهش بزرگ در کسب و کارتان داشته باشد.

دنیای کسب و کار مانند میدان نبرد است، مهم نیست که چه اندازه نیرو داشته باشید مهم است که بتوانید از این نیرو ها به نحوی استفاده کنید تا بتوانید علیه رقیبانتان پیروز شوید.

من به شما توصیه میکنم حتما از افرادی که در این راه قدم نهاده اند و پیروز شده اند کمک بگیرید و راهنمایی بخواهید و کتاب بخوانید.

پیشنهاد من به شما این است، امروز کاری را انجام دهید که دیگران حاضر به انجام ان نیستند تا فردا بتوانید کارهایی را انجام دهید که دیگران از انجام دادن ان کار ناتوان هستند

برای آموزش وقت بگذارید، و برای یافتن پاسخ به سوالات از مشاورانی که درست کاریشان برای شما ثابت شده است کمک بگیرید.گاهی اوقات مشاوره گرفتن از هر کسی میتواند شما را از مسیر اصلی دور کند.مواظب باشید!

 

برای دریافت مشاوره از همیار آنلاین بروی ” مشاوره ” کلیک کنید

برای دیدن محصولات اموزشی سایت همیار آنلاین  کلیک کنیدلطفا به این مقاله امتیاز دهید
1 vote, average: 4٫00 out of 51 vote, average: 4٫00 out of 51 vote, average: 4٫00 out of 51 vote, average: 4٫00 out of 51 vote, average: 4٫00 out of 5 (1 رأی )
Loading...


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره آموزش رایگان طراحی و راه اندازی سایت
پیشنهاد میکنم در این دوره رایگان شرکت کنید تا یک طراح حرفه ای وب سایت باشید
اطلاعات شما نزد همیار انلاین محفوظ است.