یک نکته در بازاریابی اینستاگرام

 

 

 

 

 

یک نکته در بازاریابی اینستاگرام

 

 

که اگر این تفکر را عوض نکنید کسب و کار شما را نابود میکند!

 

 

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب و پر طرفدار بین کاربران ایرانی می باشد ، این شبکه توانسته بیش از  ۳۰۰ میلیون کاربر را در مدت کمتر از ۵ سال به خود جذب کند و شاید نتوان شبکه اجتماعی دیگری را پیدا کرد که به چنین موفقیتی دست یافته باشد.

 

ایتستاگرام از ابتدا برای موبایل طراحی شده است و تا کنون در اینستاگرام حدود ۲۴ میلیارد تصویر قرار گرفته است و این یعنی به ازادی هر فردی که در این کره خاکی زندگی میکند حدود ۴ عکس در اینستاگرام قرار دارد و همین موضوع اهمیت شبکه اجتماعی ایسناگرام و اهمیت بازاریابی و برند سازی با اینستاگرام را مشخص میکند

 

از ۳۰۰ میلیون کاربر اینستاگرام ۲۰۰ میلیون نفر انها کاربران فعال اینستاگرام  هستند، یعنی از هر ۳ نفر که عضو شبکه اینستاگرام هستند دو نفر انها کاربر فعال اینستاگرام هستند.

 

اینستاگرم در جذب بانوان به این شبکه  اجتماعی بسیار موفق عمل کرده و شما باید بتوایند از این فرصت برای بازاریابی کسب و کار یا برند سازی استفاده کنید.

 

هشدار خطر : افراد زیادی تصور میکنند برای بازاریابی اینستاگرام باید تعداد فالوور های انها تعداد ۱۰k باشد تا برند انها قدرتمند شود !

باید بگویم انها اشتباه میکنند ! این فالوور ها به هیچ وجه هیچ اعتباری را به کسی نمیدهد تا به حال شما چند مرتبه فالوور های ۱۰k دوستان خودتان را دیده اید و متوجه شده اید که این فالوور های ایرانی نیستند یا فالوور های انها page هایی هستند که هیچ فعالیتی ندارند ؟ حتما این دوستان را زیاد دیده اید !ایا اعتبار انها پیش شما زیاد شده است یا بعد از اینکه چنین ادعایی کرده اند شما به انها گفته اید این فالوور ها ایرانی و فعال نیستند….

 

ان فرد این مقدار هزینه نکرده که چنین چیزی را از شما بشنود اما واقعیت همین است ! شما باید خودتان مهارت هایی را یاد بگیرید که بتوانید فالوورهایی را جذب کنید که جزء کاربران فعال هستند و خودشان با علاقه شما را فالوو کرده اند این افراد میتوانند اعتبار شما را افزایش دهند و باعث برند سازی شرکت شما شوند.

 

 

با یک مثال توضیح میدهم ، فرض کنید صاحب کسب و کار لوازم خانگی باشید، تصمیم میگیرید با افزایش دادن فالوورهای اینستاگرام فروش خودتان را افزایش دهید.به  نرم افزار های افزایش فالوور مبلغی را میپردازید و در قبال این مبلغ تعدادی فالوور را به اکانت شما اضافه میکنند ، تا اینجای کار خوب پیش رفته است و هیچ مشکلی وجود ندارد ! اما ایا افرادی که پست های شما را میبیند بازار هدف شما هستند ؟

 

 

کسب کار شما در مورد لوازم خانگی است اگر افرادی که به عنوان فالوور به اکانت شما اضافه شده اند جوان ده ساله باشد می تواند بازار هدف شما باشد ؟بازار هدف شما افرادی هستند که دنبال خرید جهیزیه هستند و شما باید بتوانم این افراد را جذب کنید افرادی که در نهایت برای شما منفعت مالی داشته باشند امیدوارم متوجه اهمیت این موضوع شده باشید که افراد باید خودشان و از روی اختیار  حساب کاربری شما را دنیال کنند.

 

 

اما راه حل چیست ؟ چطور باید فالوورهای خودمان را افزایش دهیم ؟ مطمئنن راهکار هایی وجود دارد تا بتوانیم برای برند سازی کسب و کار  از اینستاگرام کمک بگیریم.

پیشنهاد میکنم فایل صوتی که ابتدای این مقاله قرار داده شده است را گوش دهید ، یکی از مهمترین نکات افزایش فالور را خواهید اموخت.

 

 

 

 

برای تهیه محصول اموزش بازاریابی با اینستاگرام اینجا کلیک کنید.

 

شما میتوانید این محصول اموزشی را تهیه کنید و از ترفند های عملی برای جذب فالوور های واقعی استفاده کنید.

 

 

اموزش کسب و کار اینترنتی

کجنکاوم بیشتر بدانملطفا به این مقاله امتیاز دهید
1 vote, average: 4٫00 out of 51 vote, average: 4٫00 out of 51 vote, average: 4٫00 out of 51 vote, average: 4٫00 out of 51 vote, average: 4٫00 out of 5 (1 رأی )
Loading...


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره آموزش رایگان طراحی و راه اندازی سایت
پیشنهاد میکنم در این دوره رایگان شرکت کنید تا یک طراح حرفه ای وب سایت باشید
اطلاعات شما نزد همیار انلاین محفوظ است.