آموزش طراحی سایت با وردپرس - آموزش ساخت برنامه اندروید

نقش رمز در افزایش یا کاهش فروش سایت

 

 

نقش رمز در افزایش یا کاهش فروش سایت

 

 

حتماً شما هم در اکثر سایت‌های فروشگاهی دیده‌اید، زمانی که کاربر محصولی را به سبد خرید اضافه می‌کند به‌ناچار احتمالاً باید حساب کاربری داشته باشد تا بتواند سفارشش را تکمیل کند اما آیا واقعاً نیاز است که کاربر برای تکمیل سفارش حساب کاربری داشته باشد ؟

آیا تاکنون به این موضوع دقت کرده‌اید یا این قابلیت در سایت شما فعال بوده است از این قابلیت استفاده می‌کنید ؟

 

 

خرید از طریق اینترنت به‌خودی‌خود سخت و فرایندی دردناک است مخصوصاً اگر اولین تجربه خرید باشد، چرا با قرار دادن رمزهای  قدرتمند ، درخواست اطلاعات اضافی مانند ، آدرس شرکت، تلفن شرکت ، نام کشور و…. می‌خواهید این فرایند فروش را سخت‌تر نمایید ؟

بیاید برای افزایش فروش  این مراحل را ساده‌تر کنیم، شاید زمانی که تفکر کنیم، اصلاً برای خرید شخص نیازی به ساخت حساب کاربری نداشته باشد، پس می‌توانیم این مرحله را حذف کنیم یا حتی در وردپرس می‌توانید انتخاب را به عهده کاربر بگذارید که آیا تمایل دارد در سایت شما عضو شود یا می‌خواهد فرایند خرید را بدون عضویت انجام دهد.

 

راهکار چیست؟

یکی از راهکارهای بازاریابی که می‌توانید برای افزایش فروش انجام دهید، از کاربر بخواهید فعلاً در سایت شما عضو شود تا اگر زمانی خواست محصولی را تهیه کند، دیگر دردسر ساخت حساب کاربری وجود نداشته باشد و قدم‌های اولیه را برداشته باشد، اگر تعداد اعضای سایت شما کم است یا اینکه هنگام ثبت سفارش، مشتری باید حساب کاربری داشته باشد چه نیازی هست که از رمزهای قوی استفاده کند ؟ مگر در حساب کاربری این شخص چه اطلاعات مهی است که می‌خواهید از رمزهای قوی همراه با حروف کوچک و بزرگ و کاراکترهای ویژه استفاده کنید ؟ اگر کاربر دوست دارد برای حساب کاربری خودش رمز ساده‌ای مانند ۱۲۳۴۵۶ قرار دهد شما هیچ سخت‌گیری نکنید اجازه دهید کاربر راحت باشد و هر رمزی که می‌خواهد برای حساب کاربری خودش انتخاب کند.

چرا به این مقاله نگاهی نمی‌کنید؟   بک لینک چیست ؟ تفاوت بک لینک فالو و نوفالو

در وردپرس خوشبختانه به کمک افزونه‌ای می‌توانید این کار را انجام دهید.

 

 

افزونه Minimum Password Strength را نصب کنید و از قسمت تنظیمات – بخش قدرت رمز ، می‌توانید week  به معنی ضعیف را انتخاب کنید.

 

 

موفق باشید

 

منبع: همیار آنلاین 

 

سیدمحمود غفاری

معتقدم راه اندازی سایت، کمتر از 5 دقیقه طول می‌کشد،انچه سایت‌های موفق و پول‌ساز را از سایت‌های غیر موفق متمایز میکند، تلاش و پشتکار مدیر سایت برای بروزرسانی مداوم سایت و تولید محتوا است.
اگر میخواهید از اینترنت کسب درامد داشته باشید، به چیزی بیشتر از یک سایت نیاز دارید و آن تلاش و پشتکار همراه با راهنمایی دلسوز در این زمینه است
سیدمحمودغفاری- نویسنده کتاب هفت راز سایت‌های پول ساز

اضافه کردن دیدگاه

ما را دنبال کنید

تماس با ما

تلفن همراه: 09190395257
سامانه پیامک: 3000215510

نماد اعتماد

نماد اعتماد

پر امتیازترین محصولات