کسب درامد اینترنتی از همیار آنلاین

 

سیستم کسب درامد از همیار انلاین

 

سلام بر اعضای سایت همیار آنلاین ،

اگر در دوره اموزشی رایگان ساخت کسب و کار اینترنتی شرکت کرده باشید حتما برای خودتان یک سایت وردپرس دارید و اماده کسب درامد از وب سایتتان هستید ، در همیار آنلاین یک راه ساده برای کسب درامد اینترنتی را برای شما فراهم کردیم و امیدوارم بتوانید از طریق این راهکار درامد پایداری برای خودتان ایجاد کنید.

 

اولین سوالی که پیش می اید این سیستم چگونه کار میکند و شما باید چه اقدامی انجام دهید ؟

با مراجعه صفحه http://Hamyareonline.com/hamkar میتوانید در سیستم کسب درامد همیار آنلاین ثبت نام کنید ، آدرس سایت خودتان و توضیحات را مینویسید ، فرم درخواست شما برای همکاران ارسال میشود و بعد از نتیجه برسی از طریق ایمیل به شما اعلام میگردد.

کسب درامد از همیار آنلاین

 

بعد از تایید پنلی مطابق تصویر بالا در اختیار شما قرار میگیرد که id بازاریابی شما که در اینجا با کادر قرمز مشخص شده است عدد اختصاصی شما است ، و در انتهای تمامی لینک های شما باید شناسه شما قرار بگیرد، شناسنه بازاریابی من عدد ۱ میباشد.

 

در این سیستم همکاری برای هر نفر یک کد اختصاصی تعریف میشود میتوانید لینک های اختصاصی خودتان را در سایت خود قرار دهید ، محصولات همیار آنلاین را معرفی کنید و لینک اختصاصی خودتان را به دکمه خرید تعریف کنید، بعد از اینکه هر بازدیدکننده ای  از طریق این لینک شما  وارد همیار آنلاین شود به ازای هر خریدی که انجام دهد ۲۰ % مبلغ دوره اموزشی به حساب کاربری شما در همیار آنلاین اضافه میشود.

 

شما میتوایند از قسمت همکاران ، اطلاعات دقیقی در مورد تعداد افرادی که به سایت ارجاع داده اید، تعداد افرادی که از سایت با لینک شما خرید انجام داده اند را مشاهده کنید، این امار در پنل کاربری شما و با کادر بنفش مشخص شده است.

 

سوال مهم : درامد من چقدر است ؟

سوال خوبیست ! درامد شما به مهارت شما در بازاریابی شما بستگی دارد ، شما میتوانید لینک اختصاصی خودتان را در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام،واتزاپ، فیس بوک و… منتشر کنید یا میتواند در سایت وردپرسی خودتان با معرفی محصولات ، و اتصال به لینک اختصاصی خودتان افراد زیادی را به سایت ارجاع دهید.

 

پیشنهاد ما این است که ، لینک اختصاصی هر محصول را جداگانه دریافت نمایید و محصول را با لینک خودتان به دوستان معرفی کنید، به عنوان مثال فرض کنید میخواهید اموزش بازاریابی با اینستاگرام با به دوستانتان معرفی کنید مطابق تصویر کافیست ابتدا به صفحه محصول مورد نظر رفته لینک نشان داده شده را کپی نمایید و در صفحه همکاری فروش این لینک را وارد نمایید،تا لینک اختصاصی شما ساخته شود.

 

 

کسب درامد از همیار آنلاین

 

کسب درامد از همیار آنلاین

 

لینک را از صفحه محصول کپی میکنید و در پنل همکاری خودتان ، قرار میدهید سپس روی دکمه ایجاد url کلیک میکنید تا لینک اختصاصی شما به شما نمایش داده شود

 

برای اینکه از میزان درامدی که میتوانید از این طریق کسب کنید دید روشن تری داشته باشید یک مثال میزنم، با انتشار لینک محصول پرفروش بازاریابی با اینستاگرام در شبکه های اجتماعی با هر خرید ۲۰ درصد به پنل شما اضافه میشود یعنی با هر خرید ۹۸۰۰ تومان به حساب کاربری شما اضافه میشود و اگر روزانه فقط یک خرید از جانب شما انجام شود درامد ماهانه شما ۲۹۴,۰۰۰ هزار تومان خواهد بود و فقط شما به واسطه قرار دادن لینک در شبکه های اجتماعی یا قرار دادن لینک در سایت خودتان میتوانید چنین درامدی داشته باشید.

بنابر این بستگی به شما دارد که ماهی چند میلیون از همیار آنلاین درامد داشته باشید.

 

چطور پولم را نقد کنم ؟

حالا بعد از این همه زحمت و بازاریابی چطور میتوانم پولم را نقد کنم ؟ هرگاه میزان موجودی حساب شما به ۵۰ هزار تومان رسید شما میتوانید با ایمیل زدن به info@hamyareonline.com  نسبت به تسویه حساب اقدام نمایید و تمام موجودی شما در سایت به اسکناس تبدیل میشود و کمتر از ۴۸ ساعت کاری به حساب شما واریز میگردد.

 

با پولم میتوانم محصول بخرم ؟

شما میتوانید با موجودی حساب محصولات همیار انلاین را سفارش دهید و فقط با کسرشدن از موجودی حساب شما محصول برای شما ارسال میشود

 

سولات بیشتری دارید ؟ از قسمت نظرات سوالات خودتان را ارسال نمایید.