آموزش طراحی سایت با وردپرس - آموزش ساخت برنامه اندروید

سمینار کسب و کار اینترنتی

 

 

 

grn_downloadبرای دریافت فایل ویدیویی دوره کافیست اینجا کلیک کنید grn_download

حجم : ۴۰ مگابایت

 

 

سمینار کسب و کار اینترنتی  در تاریخ ۱۵  اذر ماه ۹۴ در دانشگاه ازاد اسلامی در حضور جمعی از دانشجویان برگزار کردید.

 

 

 

کسب درامد اینترنتی

 

هنگامی که صحبت از کسب درامد اینترنتی میشود، اکثرا فکر ما شاید تصوراتی در ذهنمان داشته باشیم مثل :

  • قرار است در خانه بنشینیم و پول به حساب ما واریز شود.
  • قرار است در شرکت های گلدکوئست فعالیت کنیم.
  • قرار است سر خریداران کلاه بگذاریم.
  • قرار است سایت پربازدیدی داشته باشیم و در آن از تبلیغات مزاحم پاپ اپ درامد کسب کنیم !

 

نه ! به هیچ وجه

کسب درامد از اینترنت به هیچ وجه ، هیچ یک از عبارت های بالا نیست و نخواهد بود ! در ادامه این مقاله انواع شیوه های کسب درامد اینترنتی را به شما توضیح خواهم داد و به شما میگویم که کدام راه مناسبترین راه کسب درامد اینترنتی را برای شما کدام است ؟

 

ابتدا بگذارید با این سوال شروع کنیم ، چرا باید بفکر کسب درامد اینترنتی باشیم ؟

آیا تا به حال فکر کرده اید چرا باید کسب درامد از طریق اینترنت را انتخاب کنیم ؟ مگر کسب درامد از اینترنت با کسب دارمد های فیزیکی چه تفاوتی دارد ؟ اصلا در دنیای مجازی آیا وقعا فردی حاضر میشود پولی را که به هزار سختی بدست اورده است از طریق اینترنت وقتی ما را نمیبیند به ما بدهد ؟

 

 

دلیلی که کسب درامد اینترنتی را باید اصلی ترین هدف کسب و کار خود بدانیم این است که با اینترنت میتوانیم درامد پایدار داشته باشیم ، اجازه دهید با یک مثال به شما توضیح دهم ، دکتری با تخصص بسیار عالی درامد خیلی خوبی دارد اما به نظر شما آیا این یک درامد پایدار است ؟

این دکتر میتواند یک هفته بودن هیچ دغدغه ای به مسافرت برود و جریان درامدی او برقرار باشد ؟ این دکتر میتواند هنگامی که در خواب است درامدی داشته باشد ؟ مسلما خیر !

شما در هر حیطه ای که در نظر بگیرید،اکثرا درامد های ما وابسطه به حضورمان در محیط کسب و کار میباشد و اگر در محل کسب و کار حضور نداشته باشیم از دارمد هم خبری نخواهد بود.

 

اصلی ترین دلیل برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی، رسیدن به کسب و کار پایدار است که شما میتوانید در هر جایی که هستید جریان درامدی خودتان را داشته باشید !

 

در کسب و کار اینترنتی میتوانیم بازار هدف گسترده تری نسبت به بازار هدف فیزیکی داشته باشیم ، هنگامی که فروشگاهی راه اندازی میکنیم بازار هدف ما بخش کوچکی از مردم آن شهر هست ولی با داشتن کسب و کار اینترنتی میتوانیم جامعه هدف به مراتب بزرگتری داشته باشیم.

 

در کسب و کار اینترنتی برای شروع هزینه زیادی را متقبل نمیشویم ! در کسب و کار های فیزیکی برای شروع باید حتما پول دکور ، اجازه ، پیش و… را بدهیم اما شما میتوانید کسب و کار اینترنتی خودتان را با داشتن یک وب سایت از درون اتاق شخصی اغاز کنید ! حتی اگر با شیوه ساخت سایت آشنا نیستید در دروه اموزشی رایگان طراحی سایت همیار انلاین شرکت کنید تا فوت و فن طراحی سایت را یاد بگیرید و هزینه های اضافی متقبل نشوید !

 

شاید بتوانیم راه های کسب درامد از اینترنت را در ۴ موضوع زیر خلاصه کنیم :

 

  • فروش کالا
  • فروش خدمات
  • فروش اموزش
  • بازاریابی

 

کسب و کار اینترنتی از طریق فروش کالا ،نیاز به سرمایه اولیه زیادی دارد تا بتواینم کالایی که میخواهیم توزیع ان را در سایت انجام دهیم ، تهیه کنیم ، در انبار نگه داری کنیم و بعد از فروش به مشتری ارسال کنیم.

 

فروش خدمات از طریق اینترنت بیشتر برای شرکت های خدماتی مانند اوپراتور های تلفن همراه و isp ها مقدور است که میتوانند کارت شارژ و ترافیک مازاد و… را از طریق اینترنت به کاربرانشان ارائه دهند.

حال تصور کنید یک شرکت تئوری کسب درامد اینترنتی را قبول نداشته باشید ،مقدار زیان این شرکت چقدر است ؟ کاربران این شرکت به دلیل اینکه نمیتوانند از طریق اینترنت نیاز های خودشان را برطرف کنند از خدمات شرکت ناراضی خواهند بود.

 

کسب درامد از طریق بازاریابی، سایت هایی وجود دارند که به شما محصولی را میدهند و در صورتی که بتوانید این محصول را در اینترنت بفروشید به شما پورسانتی تعلق میگیرد یا بعضی از سایت ها به ازای کلیک کاربران به شما مقدار پول ناچیزی میدهند ، کسب درامد با بازاریابی برای دیگران ! من همیشه به خودم میگویم ، یعنی کار کردن برای اینکه دیگران را به هدفشان برسانیم چون خودمان برای کسب دامد هیچ برنامه بهتری نداریم.

 

چهارمین راه که شیوه مورد علاقه من است ، فروش آموزش است ! شاید تعجب کنید مگر میتوانیم آموزش را از طریق اینترنت بفروشیم ؟ اصلا مگر ما در زمینه ای مهارت داریم که به دیگران بفروشیم ؟

 

بله !شما مهارت های زیادی دارید که شاید خوتان از وجوشان اگاه نباشید

 

شما در زندگی شخصیتان با توجه به شرایط و علاقه هایی که داشته اید مهارت های کسب کرده اید که دیگران این مهارت ها را ندارند و همیشه این ذهنیت را داشته باشید افرادی وجود دارند که دوست دارند به جایگاه فعلی شما برسند شما میتوایند به این افراد اموزش دهید ، آموزش به افراد و کسب درامد از طریق اینترنت بهترین راه کسب درامد اینترنتی است.

 

برای اینکه مهارت خودتان را کشف کنید کافی است فکر کنید ، که اقوام و خویشاوندان شما را با چه لقبی میشناسند و چه مواقعی با شما تماس میگیرند تا مشکلشان را برطرف کنید ؟

در این کسب و کار اینترنتی شما به هیچ نیازی به سرمایه اولیه ای نیاز ندارید ، شما فقط میخواهید مهارت های خودتان را به دیگران یاد دهید و از انها هزینه آموزش را دریافت کنید.

در این حالت شما مشکل دیگران را حل میکنید و دیگران با خوشحالی هزینه ان را میپردازند !

 

اجازه دهید با مثالی، اهمیت فروش آموزش از طریق اینترنت و سود درامد اینترنتی را برای شما روشن کنم:

 

تصویر کنید :

هر موقع که به خواسگاری میروید به دلیل اینکه نمیتوانید خوب خوتان را معرفی کنید ، نمیدوانید چه حرف هایی را در همان دیدار اولیه بزنید و چه حرف هایی را دیدار های بعدی یا اینکه با اداب و رسوم خواستگاری اشنا نسیتید هر دفعه که به خواستگار میروید با جواب نه شکست میخوردید !

حال اگر فردی با تجربه !!! و با مهارت کافی به شما یاد دهد چه نکاتی را رعایت کنید تا در همان دیدار اول بله را بگیرید آیا حاضر نیستید این آموزش را با قیمت ۵۰ هزار تومان بخرید و به دختر مورد علاقه تان برسید ؟

البته مبلغ ۵۰ هزار تومان برای اموزش های اینترنتی و در مقابل چیزی که شما از این آموزش بدست می آورید بسیار ناچیز است.

تصور کنید از این آموزش در روز فقط ۲ عدد بفروشد ( فروش روزانه ۲ محصول در اینترنت شوخی محض است و من مطمعنم که فروشهای به مراتب بیشتری خواهید داشت چون خودم آن را تجربه کرده ام)

فروش روزانه ۲ عدد از این محصول اموزشی یعنی روزانه ۱۰۰ هزار تومان درامد ، که فقط با همین بسته اموزشی به تنهایی میتواند درامد ماهیانه ۳ میلیون در ماه داشته باشید ، البته قرار نیست شما فقط یک محصول اموزشی در سایت خودتان داشته باشید.

 

تصور کنید چه دارمد هایی میتوانید داشته باشید ؟

 

بعضی روزها این تجربه را خواهید داشت که درامد یک روز شما از درامد یک ماه یک کارمند بیشتر خواهد بود !

خیلی هیچان انگیز است ! بهتر است از هیمن امروز شروع کنید.

 

اولین گام ، تبدیل مهارت شما به تخصص است ، یعنی مهارتی را که در هر زمینه ای دارید به تخصص در همان زمینه تبدیل کنید و این کار به سادگی و با خواندن ۵۰ کتاب برتر و پرفروش دنیا در حوزه کسب و کار شما امکان پذیر خواهد بود !

 

برای پیدا کردن لیست کتاب های پرفروش در حوزه کسب و کارتان به سایت امازون مراجعه کنید.

 

پیشنهاد میکنم اگر سایت دارید ، از هیمن امروز به فکر تولید یک محصول آموزشی باشید

این محصول باید در راستای نیاز افراد جامعه باشد و کسب درامد پایدارتان را از همین امروز اغاز کنید و اگر با ساخت وب سایت اشنا نیستید پیشنهاد میکنم در دوره اموزش رایگان ساخت سایت همیار انلاین شرکت کنید تا بتوایند یک وب سایت حرفه ای داشته باشید ، این هدیه ای است رایگان و رد نشدنی برای شما که میخواهید از طریق اینترنت کسب درامد پایداری داشته باشید

 

به شما تبریک میگویم شما بزودی یک میلیونر خود ساخته خواهید بود.

 

موفق و پیروز باشید

 

 

 

سیدمحمود غفاری

معتقدم راه اندازی سایت، کمتر از 5 دقیقه طول می‌کشد،انچه سایت‌های موفق و پول‌ساز را از سایت‌های غیر موفق متمایز میکند، تلاش و پشتکار مدیر سایت برای بروزرسانی مداوم سایت و تولید محتوا است.
اگر میخواهید از اینترنت کسب درامد داشته باشید، به چیزی بیشتر از یک سایت نیاز دارید و آن تلاش و پشتکار همراه با راهنمایی دلسوز در این زمینه است
سیدمحمودغفاری- نویسنده کتاب هفت راز سایت‌های پول ساز

اضافه کردن دیدگاه

ما را دنبال کنید

تماس با ما

تلفن همراه: 09190395257
سامانه پیامک: 3000215510

نماد اعتماد

نماد اعتماد

پر امتیازترین محصولات