آموزش طراحی سایت با وردپرس - آموزش ساخت برنامه اندروید

همکاری در ویرایش کتاب

 

 

 

دوستان عزیز سلام.

 

آذر ماه ۹۴ تصمیم گرفتم کتابی در مورد کارهای که سایت های پروفروش ایران انجام میدهند، تا  سود بیشتری کسب کنند بنویسم و دانشم را در اختیار  علاقمندان کسب و کار اینترنتی قرار دهم تا با رعایت کردن این نکات که در جایی گفته نشده است، سود فروش سایت را افزایش دهند.

 

از آنجایی که دوست ندارم این کتاب دارای اشتباهات ویرایشی باشد که باعث ناراحتی خواننده بشود، تصمیم گرفتم که از اعضای عزیز سایت کمک بگیرم تا در بهتر شدن این کتاب به من یاری برسانند.

این کتاب تقریباً از نظر من نهایی است و ۳۸ صفحه از آن را برای دانلود قرار داده‌ام که لطفاً اگر نیاز به ویرایشی در آن می‌بینید از طریق ایمیلی که در صفحه دوم کتاب نوشته شده است با ما درمیان بگذارید.

پس از بررسی ویرایش عزیزان (حداکثر تا تاریخ یکشنبه ۱۰ مرداد ماه ساعت ۱۱:۵۹ شب) تعدادی از ویراستاران که بهترین عملکرد را داشته باشند انتخاب می‌شوند و بقیه متن کتاب در اختیار عزیزان قرار می‌گیرد و نام آنها در کتاب به عنوان ویراستار درج خواهد شد.

برای ویرایش این کتاب مبلغی پرداخت نخواهد شد و فقط از عزیزان قدردانی می شود.

 

دانلود کتاب و ویراش کتاب

 

چرا به این مقاله نگاهی نمی‌کنید؟   چکیده کتاب دانشکده کسب و کار

سیدمحمود غفاری

معتقدم راه اندازی سایت، کمتر از 5 دقیقه طول می‌کشد،انچه سایت‌های موفق و پول‌ساز را از سایت‌های غیر موفق متمایز میکند، تلاش و پشتکار مدیر سایت برای بروزرسانی مداوم سایت و تولید محتوا است.
اگر میخواهید از اینترنت کسب درامد داشته باشید، به چیزی بیشتر از یک سایت نیاز دارید و آن تلاش و پشتکار همراه با راهنمایی دلسوز در این زمینه است
سیدمحمودغفاری- نویسنده کتاب هفت راز سایت‌های پول ساز

7 دیدگاه

ما را دنبال کنید

تماس با ما

تلفن همراه: 09190395257
سامانه پیامک: 3000215510

نماد اعتماد

نماد اعتماد

پر امتیازترین محصولات