آموزش طراحی سایت با وردپرس - آموزش ساخت برنامه اندروید

معرفی یک کسب و کار پولساز

 

برایم جالب است بدانم آیا تاکنون کتاب­های رابرت کیوساکی را مطالعه کرده­اید یا خیر ؟ نمی­دانم در مورد تفاوت دارایی و درامد از دید رابرت کیوساکی چیزی می­دانید یا خیر؟!

هدف من از انتشار مقاله امروزم این است که یک‌راه ایجاد درامد پایدار و پول‌ساز را به شما معرفی کنم، راهی که خودم هم از این روش استفاده کرده‌ام.

رابرت کیوساکی در کتاب­های خودش بیشتر به این موضوع اشاره دارد که دارایی و درامد دو مقاله متفاوت از یکدیگر هستند. درامد پولی است که در قبال انجام کاری دریافت می‌کنیم و دارایی کسب‌وکاری است که می‌تواند مادام‌العمر برایمان پول چاپ کند.

مثال بزنم ، وقتی من یک معدن را می­خرم، در ابتدا من هزینه زیادی را پرداخت می‌کنم اما درواقع من برای خودم معدن نخریده­ام، بلکه دارایی خریده­ام.

دارایی آن چیزی است که حتی اگر من کاری هم انجام ندهم بازهم پول وارد جیب من می‌شود لازم نیست من کارکنم و به خودم زحمت بدهم و هرروز سرکار در ساعت مشخصی حضورداشته باشم. لازم نیست هرروز برای پول درآوردن کارکنم.

 

 

این پولی  که در ابتدا سرمایه‌گذاری کرده‌ام تا عمر دارم برای من کار می­کند و پول بیشتری را وارد جیبم می‌کند.

بگذارید داستانی را به شما بگویم دو سال قبل از اینکه همیار آنلاین ایجاد شود و در شرکت خدمات کامپیوتری که همراه با دوستم تأسیس کرده بودیم کار می‌کردم. تصمیم گرفتم برای خودم یک سامانه پیامک تهیه کنم، بعد از مدتی که سامانه پیامک را برای خودم تهیه‌کرده بودم، یکی از دوستانم با من تماس گرفت و گفتگوی ما به شرح زیر بود:

چرا به این مقاله نگاهی نمی‌کنید؟   آیا می‌توانیم با فروش هاست ثروتمند شویم؟

ـــ  تو که در کار ارسال پیامک هستی، می­توانی برای من یک هیئت‌رئیسه پیامک دهی تا بتوانم از سامانه پیام ارسال کنم ؟

ـــ  چرا پیامت را به من نمی­دهی تا ارسال کنم ؟

ـــ  تعداد پیامک­هایی که روزانه باید ارسال کنم کم است ولی هرروز باید ارسال شود، ترجیح می­دهم خودم این پیامک­ها را ارسال کنم.

ـــ مشکلی نیست، کارت ملی خودت را برای من ارسال کن تا هیئت‌رئیسه اختصاصی تو را ایجاد کنم.

 

 

من یک سامانه به دوستم دادم. بااینکه در اوایل کار اصلاً این کار برایم خوشایند نبود، چون سود ارسال پیامک­ها خیلی بیشتر بود اما بعدازاینکه اولین سامانه را به دوستم ارائه دادم، ترغیب شدم که افراد را دعوت کنم تا  به آن­ها هم سامانه پیام کوتاه بدهم. اوایل درامد این سامانه پیامک خیلی کم بود اما برایم جذاب بود که قرار نیست کاری را انجام دهم، یک‌بار زحمت خودم را می­کشم و افراد را متقاعد می­کنم تا از سامانه پیام کوتاه استفاده کنند و بعدازآن دیگر نیاز نیست هیچ کاری انجام دهم و خودکار پول وارد جیب من می‌شود.

 

 

سال اول درامد حاصل از سود واگذاری هیئت‌رئیسه پیامک چشم‌گیر نبود و نمی‌توان سم به‌عنوان درامد به سامانه پیام کوتاه نگاه کنم اما من واقعاً درامدش را دوست داشتم ؛ کم بود اما واقعاً لذت‌بخش بود ، کافی بود من به یکی از دوستانم یا به یک مشتری یک سامانه پیام کوتاه نمایندگی یا هیئت‌رئیسه کاربری به فروشتم ، تازه بعدازآن درامد من شروع می­شد. بعدازآن دیگر این نماینده تلاش می­کرد تا بتواند برای خودش زیرمجموعه بگیرد یا پیامک­های مشتریان را ارسال کند اما سود من سر جایش بود و بدون اینکه کاری را انجام دهم می­توانستم پول خودم را به دست آورم، یعنی درواقع سامانه­ای که من دو سال پیش خریده بودم و پول داده بودم، هزینه نبود این پولی بود که برای آزادی خودم خرج کرده بودم .

چرا به این مقاله نگاهی نمی‌کنید؟   هفت راهکار برای حضور در صفحه اول

پولم داشت برای من کار می­کرد و من برای پول کار نمی­کردم.

 

 

حس فوق‌العاده‌ای بود اینکه من در دفتر کارم نیستم و یا در مسافرت هستم اما جریان درآمدی من ادامه دارد. حدود یک سال گذشت من از این شیوه درامد خیلی لذت می­بردم و به سود از این روش ایمان آورده بودم تصمیم گرفتم که برای بازاریابی هیئت‌رئیسه پیامک اقدام کنم.

تقریباً هر ایده­ای را که به ذهنم می­رسید آزمودن می­کردم تا بتوانم افراد بیشتری را جذب سامانه پیامک کنم و جواب­های منفی خیلی زیادی شنیدم تا اینکه تونستم در کنار این ” نه ” شنیدن‌ها به افراد زیادی را متقاعد کنم تا از سامانه‌های پیام کوتاه در کسب‌وکار خودشان استفاده کنند. اما الآن خیلی خوشحالم از اینکه لازم نیست کارکنم و هیئت‌رئیسه من خودش برای من کار می­کند.

 

 

 

هرروز به‌صورت خودکار به تعداد زیرمجموعه‌های من افزوده می­شود و سود من بیشتر می­شود، شما هم می­توانید این جریان درآمدی پایدار را برای خودتان ایجاد کنید.

اگر  شرکت طراحی سایت یا دفتر خدمات کامپیوتری دارید یا قصد دارید از طریق اینترنت یک کسب‌وکار بادوام و پرسود داشته باشید استفاده از یک سامانه پیام کوتاه نمایندگی خیلی به شما کمک می­کند تا بتوانید این جریان درآمدی را برای خودتان ایجاد کنید.

البته بازاریابی پنل پیامک به همین سادگی­ها نیست که همین الآن شما سامانه نمایندگی خودتان را سفارش بدهید و بعدازآن فقط پنل بفروشید باید با فوت‌وفن فروش پنل پیامک هم آشنا باشید همان‌طور که گفتم باید تحمل نه شنیدن را داشته باشید.

 

اگر شرکت طراحی سایت دارید می­توانید از طریق وب‌سرویس‌ها، سایت­ها را به سامانه پیامک متصل کنید و درواقع به افراد پنل بفروشید.

چرا به این مقاله نگاهی نمی‌کنید؟   کارافرین محتاط

اگر قصد دارید از طریق پنل پیامک سود کنید، می­توانید سایتی را  برای فروش پنل پیامک قرار دهید و مستقیماً مشغول فروش پنل پیامک شوید.

 

راهکارهای خیلی زیادی وجود دارد تا بتوانید به افراد خیلی ساده پنل بدهید و من این راهکارها را به‌زودی برای شما معرفی می­کنم.

اگر قصد دارید جریان درآمدی پایدار خودتان را ایجاد کنید برای تهیه سامانه پیامک می­توانید از سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس استفاده کنید.

موفق باشید و جریان درآمدی پایداری داشته باشید ….

 

 

سیدمحمود غفاری

معتقدم راه اندازی سایت، کمتر از 5 دقیقه طول می‌کشد،انچه سایت‌های موفق و پول‌ساز را از سایت‌های غیر موفق متمایز میکند، تلاش و پشتکار مدیر سایت برای بروزرسانی مداوم سایت و تولید محتوا است.
اگر میخواهید از اینترنت کسب درامد داشته باشید، به چیزی بیشتر از یک سایت نیاز دارید و آن تلاش و پشتکار همراه با راهنمایی دلسوز در این زمینه است
سیدمحمودغفاری- نویسنده کتاب هفت راز سایت‌های پول ساز

6 دیدگاه

ما را دنبال کنید

تماس با ما

تلفن همراه: 09190395257
سامانه پیامک: 3000215510

نماد اعتماد

نماد اعتماد

پر امتیازترین محصولات